Close
Ierakstiet vismaz 1 rakstzīmi, lai meklētu
Back to top
P
Pasākumi

Pilna servisa pasākuma producēšana no idejas līdz pilnai realizācijai, individuāli izstrādāti scenāriji, detalizēta pieeja un pilna procesa kontrole.

O
Online

Digitālie risinājumi Jūsu online pasākumam. Tiešā translācija, satura un scenārija izstrādāšana un pielāgošana, ētera režija, kā arī auditorijas iesaistīšana.

M
Mārketings

Uzticams partneris pasākumu mārketinga jautājumos - satura izstrāde, komunikācijas uzlabošana, zīmola atpazīstamības veicināšana un popularizēšana.

D
Dronu šovs

Iespaidīgs wow efekts Jūsu pasākumā. 50 - 3000 droni paceļas gaisā un sniedz neaizmirstamu gaismas šovu, veidojot dažādas figūras un zīmējumus.

Shine Event & Marketing Shine Event & Marketing

SHINE komandai piemīt maksimāla “mēs varam” attieksme, uzņemoties atbildību visu uzdevumu novadīšanā ar pozitīvu enerģiju un pilnīgu iesaistīšanos procesos.

Oksana Gulega / Pasākumu menedžere

Evolution

Mēs pateicamies SHINE komandai par visām pūlēm, kas tika ieguldītas darbinieku Jaunā gada balles organizācijā.

Valērija Vārna / Kompānijas vadītāja

TietoEVRY

Vēlamies rekomendēt SHINE komandu - labas un kreatīvas idejas, kas atšķiras no citiem piedāvājumiem, kā arī SHINE ir raksturīga entuziastiska pieeja pasākuma organizēšanā

Malgorzata Piotrowska / Valdes locekle

Balta

Tas bija neizsakāmi JAUTRI – pasākums balansēja starp komandas gara veicināšanu un pamatīgu ballīti! Varu ieteikt Shine kā uzticamu partneri!

Anton Sapriko / CEO

Scandiweb

Gjensidige Baltic ļoti priecājas sadarboties ar profesionāļiem, kuru inovatīvās idejas un profesionalitāte sasniedz augstāko līmeni, tādējādi arī mēs varējām uzticēties SHINE, jo zinājām, ka viss būs padarīts visaugstākajā līmenī un tiks piestrādāts pie mazākā sīkuma.

Madara Mangina / Mārketinga projektu vadītāja

Gjensidige

Mūsu pieredze apliecina, ka Jūsu aģentūra strādā profesionāli un ātri. Pēdējā brīža izmaiņas tika paveiktas ļoti elastīgi.

Thomas F. Cobmüller / Izpilddirektors

Chopard

Ja Jūs plānojat iepriekš nebijušu pasākumu, lokācijās, kuras nav piemērotas apdzīvošanai, un kāds Jums teica, ka tas nav iespējams, tad Jums jāvēršas pie SHINE komandas.

Julija Momblat / PR direktore

iTech Capital